Pytanie:
Jaka jest praca asystenta trenera w NFL?
Dynamic
2012-02-17 01:48:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Rozumiem, na czym polega praca głównego trenera, ale czym właściwie zajmuje się zastępca głównego trenera podczas gier / w biurze?

Wiem, że to w Twoim pierwotnym pytaniu, ale czy szukasz obowiązków rzeczywistego „zastępcy głównego trenera”? Większość zespołów korzysta z kombinacji trenerów pozycyjnych i koordynatorów. Tytuł asystenta głównego trenera jest rzadko używany i zazwyczaj jest tylko tytułem (i wynagrodzeniem), a zakres obowiązków niewiele się zmienia.
@MarcusSwope: Tak, rzeczywisty „zastępca głównego trenera” ...
Dwa odpowiedzi:
#1
+10
corsiKa
2012-02-17 03:30:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zazwyczaj w NFL i innych sportach asystenci trenerów są odpowiedzialni za określony aspekt drużyny, podczas gdy główny trener jest odpowiedzialny za ogólny kierunek drużyny.

Na przykład w piłce nożnej możesz mieć trenera rozgrywającego, trenera linii ofensywnej, trenera biegacza, trenera kopnięć, trenera drużyn specjalnych, trenera sprawności lekkoatletycznej, z których wielu otrzymuje tytuł asystenta trenera. Ich zadaniem jest zapewnienie konkretnych i eksperckich wskazówek w swoich obszarach. Nie oznacza to, że główny trener nie byłby również ekspertem we wszystkich obszarach swojego zespołu, ponieważ byłoby źle, gdyby nie był. Ale jego poziom wiedzy nie będzie taki, jak w przypadku konkretnych trenerów, chyba że zdarzyło mu się wyrosnąć z tego stanowiska lub stanowiska trenera przed awansem na głównego trenera.

Awansowanie kogoś na stanowisko głównego trenera jest bardzo częste. głównym trenerem i zachować obowiązki, które pełnił przed awansem (zwłaszcza w tymczasowych awansach).

Niektóre zespoły mają specjalny tytuł „zastępcy głównego trenera” - ich obowiązkiem jest pełnienie funkcji egzekwujących ustalony plan przez głównego trenera. Główny trener może nadzorować tylko tyle rzeczy naraz - niektóre kluby odczuwają potrzebę dodatkowego zarządzania. Tylko dwa kluby NFL mają stanowisko „asystenta głównego trenera”, które nie jest jednocześnie innym rodzajem trenera, jak Offensive Line czy Defensive Line - Kansas City i St. Louis. Może to być sprawa regionalna, oba te zespoły miały ostatnio dość skaliste lata, więc mogło być tak, że chcieli położyć dodatkowy nacisk na podążanie za wskazówkami zespołu.

Nie mogę znaleźć odniesienia za to, ale założyłbym, że dla drużyn, które mają Asystentów Głównych Trenerów, którzy są również innym rodzajem trenera (robi to około połowa z nich), jeśli z jakiegoś powodu główny trener był niedostępny, niezdolny do pracy lub w inny sposób niezdolny do wykonywania swoich obowiązków , że zastępca głównego trenera zajmie jego stanowisko.

+1, dobra uwaga na temat asystentów głównych trenerów, którzy nie są również specjalnymi zespołami ani trenerami na stanowiskach.
#2
+5
JW8
2012-02-17 04:03:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Obowiązki asystenta głównego trenera są bardzo zróżnicowane, ponieważ każdy asystent trenera w drużynie piłkarskiej bierze na siebie obowiązki wyznaczone przez głównego trenera drużyny. Analogicznie do tego, jak obowiązki mogą się różnić w zależności od trenera, wielu koordynatorów może mieć tytuł, ale gry mogą być w rzeczywistości wywoływane przez głównego trenera (ze względu na wcześniejszą umiejętność ofensywną lub defensywną trenera), podczas gdy inni koordynatorzy odgrywają rolę. - wzywając, zgodnie ze strategią ustaloną przez głównego trenera.

Jak wspomniał @corsiKa, wielu asystentów trenerów głównych może być trenerami stanowisk, podczas gdy niektórzy koordynatorzy mogą również pełnić tę rolę.

Z ogólnej obserwacji wynika, że ​​główni trenerzy lub właściciele zespołów mogą wyznaczyć asystenta głównego trenera z kilku powodów:

  • Wyznacz następcę ( domniemane w przypadku Dallas Cowboys i Jason Garret, chociaż jest to sprzeczne z zasadami ligi)
  • Nagradzaj wieloletniego / lojalnego / kluczowego asystenta o bardziej prestiżowym tytule (szczególnie jeśli nie był już koordynatorem) - widziany w wielu uczelnie i zawodowcy (patrz Rod Marinelli w kilku zespołach z college'u / NFL, Brad Seely jako trener zespołów specjalnych / asystent Oach w kilku drużynach NFL, a Mike Singletary i Minnesota Vikings jako inny przykład)
  • Podaj uzasadnienie dla wyższej pensji dla osoby nie będącej koordynatorem (patrz sprawa Jason Garret)

Chociaż koordynatorzy czasami pełnią rolę asystentów głównych trenerów, dość często specjalne zespoły lub trenerzy stanowisk są nagradzani tym tytułem / rolą. Nie wszystkie zespoły odgrywają ważną rolę jako główny trener.

Od blogera ESPN: „Asystenci główni trenerzy mogą zarabiać więcej pieniędzy niż w innym przypadku, ale tytuł nie odróżnia ich od innych asystentów pod względem protokołu zatrudniania. Tytuł nie zapewnia dodatkowej ochrony przed utratą asystenta w innym zespole, w innych słowa." (http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/62693/sizing-up-nfc-west-coaching-staffs-3)


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...