Pytanie:
Skąd limit wizyt menedżerów na kopcach?
JW8
2012-02-15 02:26:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pamiętam, że Don Mattingly był zmuszony do usunięcia swojego dzbanka z powodu dwóch spotkań kopca podczas rundy. Przeczytałem artykuły, które wskazują, że nałożono limit na spotkania kopców prowadzonych przez menedżerów w celu przyspieszenia gry.

Odniesienie do reguły MLB ( 8.06):

8.06 Liga zawodowa przyjmie następującą zasadę dotyczącą wizyty menadżera lub trenera u miotacza:

( a) Zasada ta ogranicza liczbę wycieczek, które menadżer lub trener może wykonać do jednego miotacza w jednej rundzie;

(b) Druga wycieczka do tego samego miotacza w tej samej rundzie spowoduje automatyczne usunięcie tego miotacza;

(c) Menadżerowi lub trenerowi zabrania się powtórnej wizyty na kopcu, gdy ten sam pałkarz jest na pałce, ale

(d) jeśli pałkarz jest zmieniony dla tego pałkarza menadżer lub trener może ponownie odwiedzić kopiec, ale musi usunąć miotacza. Uważa się, że menedżer lub trener zakończył wizytę na kopcu, opuszczając 18-stopowe koło otaczające gumę miotacza.

Czy są jakieś historyczne powody, które spowodowały, że zasada ta została wprowadzona? na miejscu?

Prawdopodobnie w przypadku Dona Mattingly'ego wykonywał on drugą podróż, podczas gdy ten sam pałkarz był na pałce, co powinno być zabronione przez przepis (b) na początku, zanim przepis (c) zacząłby obowiązywać.
Ile czasu minie, zanim sędzia przerwie spotkanie w protokole z kopca?
Trzy odpowiedzi:
#1
+7
BigStereotype
2012-02-23 14:23:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zasada obowiązuje, aby menedżer nie mógł dalej wychodzić i spowalniać gry. 1. To denerwuje wszystkich 2. Mógłby celowo nie spieszyć się, aby dzban w kojcu mógł się rozgrzać.

Punkt 2 jest bardzo prawdopodobny, chociaż klienci płacący prawdopodobnie woleliby punkt 1!
#2
+5
Jacob G
2012-02-16 05:10:59 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tak było przynajmniej, gdy byłem dzieckiem i po raz pierwszy oglądałem mecze baseballu w połowie lat 80-tych. Ta osoba mówi o początku lat 70. W tym wydaniu Baseball Digest z 1986 r. reguła została wymieniona na dole strony, ale nie jestem pewien, czy ma to po prostu przekazać regułę, czy zidentyfikować zmiany zasad, które wprowadzono w tym roku.

#3
+4
weiy
2012-02-15 03:46:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie sądzę, aby poprzednie edycje oficjalnych zasad MLB były publicznie dostępne, więc nie byłem w stanie sprawdzić, kiedy ta konkretna zasada została wprowadzona po raz pierwszy. Mogę tylko udowodnić, że istniał od 2006.

Domyślam się, że ta konkretna reguła została dodana, aby przyspieszyć tempo gry.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...