Pytanie:
Kiedy MLB korzysta z natychmiastowej powtórki?
chrisjlee
2012-02-11 08:13:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zainspirowałem się, by zadać to pytanie, ponieważ w tym wątku wspomniano o natychmiastowej powtórce: Dlaczego FIFA sprzeciwia się dodawaniu natychmiastowej powtórki do gry?

W sezonie 2012 baseball zmienił jakieś zasady dotyczące natychmiastowej powtórki?

Ponadto, czy MLB w ogóle korzysta z natychmiastowej powtórki iw jakich przypadkach używa natychmiastowej powtórki do przejrzenia urzędu?

Zwłaszcza w play-offach, IR musi być zaimplementowane w bliskich sytuacjach. W końcu gracze są ludźmi.
Dwa odpowiedzi:
#1
+8
Kevin
2012-02-11 09:03:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Według Wikipedii, MLB ma natychmiastową powtórkę od 28 sierpnia 2008. Służy do określania:

  • Fair (home run) lub faul .
  • Czy piłka faktycznie opuściła boisko.
  • Czy piłka była przedmiotem interwencji widzów.

W sezonie 2012:

Funkcja Instant Replay zostanie rozszerzona o okrzyki fair i faul oraz bile, które zostały [sic] złapane lub uwięzione przez gracza łapiącego piłkę. Rozszerzy również przeglądy kolizji poza granice home run na wszystkie ściany.

#2
+1
jmh
2018-07-17 19:10:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Natychmiastowa powtórka jest również używana do określenia, czy gracz jest bezpieczny, czy też jest wykluczony z bliskiej odległości na bazie lub bazy domowej. Tak więc, zgodnie z odpowiedzią Kevina, służy do określenia piłki fair lub faul, czy opuściła boisko, czy była przedmiotem ingerencji widzów, a także sytuacji podanej przeze mnie powyżej. Odniesieniem do pierwszej części była moja wiedza z niezliczonych godzin oglądania baseballu w telewizji.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...