Pytanie:
Jak mogę poprawić swoje skręty podczas zjazdów na nartach?
studiohack
2012-02-16 10:12:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak mogę poprawić skręty podczas zjazdów na nartach?

Za każdym razem, gdy robię przejazdy w tę iz powrotem, moje narty pod górę są ustawione pod kątem i są niezręczne, często powodując, że potknąć się. Miałbym dużo lepszą kontrolę, gdybym mógł nauczyć się skręcać obie narty w tym samym czasie i utrzymywać je w jednej linii.

Dwa odpowiedzi:
#1
+5
Saariko
2012-02-16 17:48:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Będziesz potrzebował zarówno ćwiczeń technicznych, jak i ćwiczeń siłowych.

Powinieneś wzmocnić siłę tułowia / tułowia, ponieważ z tego miejsca pochodzi większość ruchu, używając ćwiczeń takich jak przysiady, wypady, siedzenie przy ścianie więcej (możesz zobaczyć dobrą listę tutaj).

Będziesz także musiał poprawić techniczną stronę ruchu (zakładam, że masz na myśli rzeźbienie śniegu obiema nogami - to się nazywa: narty równoległe). Istnieje kilka ćwiczeń na siłowni ze specjalnym sprzętem, który może pomóc w opanowaniu ruchu.

#2
+2
Murat Can ALPAY
2012-02-20 18:15:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Również uczę się narciarza i zazwyczaj dzieje się tak, gdy mimowolnie pochylam się, nawet nieznacznie, do tyłu na zakrętach, zwłaszcza na trudniejszych stokach. Upewnij się, że skręcasz we właściwej pozycji, masz nacisk na przód butów.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...