Pytanie:
Co oznaczają „otwarte dywizje” w turnieju USTA?
EmmyS
2012-02-16 04:33:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Większość turniejów (dla dorosłych), w których uczestniczyłem, ma dywizje oznaczone poziomem NTRP - tj. MW (3,0, 4,0) oznacza, że ​​mężczyźni i kobiety z oceną 3,0 lub 4,0 mogą wziąć udział. Niektóre z nich są jednak wymienione jako MWOp.

Co oznacza „otwarte”? Czy to po prostu oznacza, że ​​ludzie o dowolnym rankingu mogą wziąć udział, ale zostaliby zestawieni (przynajmniej we wczesnych rundach) z graczami, którzy mają podobne oceny, czy też oznacza to, że jest to wolny dla wszystkich, gdzie dyrektor turnieju mógłby dopasować gracza 2,5 z graczem 5,0?

To tańsze niż lekcja tenisa, a jeśli dojdzie do podwójnej eliminacji, automatycznie zagrasz z 2 zawodowcami za około 30 $. Myślę, że to kradzież.
Dwa odpowiedzi:
#1
+4
jamauss
2012-02-16 11:11:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jak powiedział JW, są otwarte dla graczy w każdym wieku, ale co najważniejsze, są również otwarci na wszystkie poziomy umiejętności - co oznacza, że ​​są najbardziej konkurencyjni. Wiele profesjonalnych wydarzeń turystycznych ma w sobie nazwę „Open” (French Open, US Open, Australian Open itp.), Ponieważ są to wydarzenia na poziomie „Open” - co oznacza, że ​​każdy może wziąć udział w losowaniach kwalifikacyjnych (lub wstępnych), jeśli są gotowi zapłacić wpisowe. Zwykle jednak zobaczysz, jak wchodzą tylko zawodowi gracze, ponieważ większość otwartych dywizji jest pełna bardzo utalentowanych graczy.

Innym powodem istnienia otwartych dywizji jest fakt, że na wyższych poziomach umiejętności jest mniej graczy. umieścić w turniejowym losowaniu, więc muszą połączyć razem graczy na wyższym poziomie umiejętności, aby mieć ich dość. Jest wielu graczy na ogół na poziomie 2,5-4,5, ale na poziomie 5,0 i wyższym generalnie jest za mało 5,0, 5,5, 6,0 itd., Aby mieć podział lub „remis” tylko dla tego konkretnego poziomu umiejętności. W przypadku dywizji „otwartej” każdy powyżej poziomu 4,5 może wejść i generalnie spodziewać się, że zremisuje przeciwnika o podobnym poziomie umiejętności.

Odpowiadając na ostatnią część pytania - zazwyczaj dyrektor turnieju nie zna poziomu ratingu gracza w otwartych ligach, chyba że ma on własną ocenę lub już ma ranking USTA - ale większość ludzi na niższym poziomie oceny (np. 2,5) wie wystarczająco dużo, aby nie brać udziału w otwartym losowaniu zawody. Nigdy nie byłem dyrektorem turnieju (chociaż znam kilka osób, które to robią) i na ogół znają nazwiska większości graczy, którzy wchodzą do ich otwartej ligi i wiedzą, że tam należą.

Cóż, to jest turniej w małym klubie w dzielnicy parkowej, więc wątpię, czy będą tam zawodnicy na profesjonalnym poziomie. Mogę też zagwarantować, że dyrektor turnieju NIE będzie znał nazwisk większości zgłoszonych osób. A klasyfikacja NTRP jest wymagana w formularzu zgłoszeniowym, więc reżyser będzie znał ocenę każdego gracza przed utworzeniem losowania.
W takim przypadku losowanie Open jest trochę zaskakujące, ponieważ są one zwykle oferowane tylko dla graczy na wyższym poziomie. Zgaduję, że dywizje NTRP kończą się na 4.0, a otwarte są dla 4.5 i wyżej?
Nie, o to mi chodzi. Cały turniej jest oznaczony jako „open Division”. Każdy może się zarejestrować i musi podać swoją ocenę, ale nie jest ona wymieniona jako „MW (2.5,3.0,3.5,4.0, Op)” ani nic podobnego. Oto co mówi strona: „MW (Op) s, SE; X (Op) d, SE”.
Och - przypuszczam tylko, że liczba uczestników nie gwarantuje podziałów na różne poziomy umiejętności i po prostu zostawiają całą sprawę otwartą, ponieważ będą różne poziomy umiejętności.
Innymi słowy, moja ja 3.0 mogłaby absolutnie skończyć grając kogoś, kto ma 5.0. Wspaniale! Właśnie tego potrzebuje moja samoocena: o)
#2
+3
JW8
2012-02-16 05:35:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zgodnie z definicją na stronie USTA:

W otwartych rozgrywkach mogą uczestniczyć gracze w każdym wieku.

W tym kontekście open wydaje się odnosić wyłącznie do wieku gracza, a nie do oceny.

Mam wielką nadzieję, że masz rację!


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...